Четири знаци во кои се раѓаат најголемите прељубници

Водолија
Водолиите се познати по својата независност и оригиналност. Сакаат слобода и експериментирање, што може да резултира со проблеми во моногамните врски доколку не се чувствуваат доволно исполнети.

Овен
Овните се енергични и импулсивни, а тоа може да доведе до спонтани одлуки кои вклучуваат неверство. Овните сакаат возбуда, а ако врската не го обезбедува тоа, може да ја побараат на друго место.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) СЕ’ СНИМИЛА И ОБЈАВИЛА – Сцената е тешка за гледање: Трудница во деветти месец ги фатила сопругот и љубовницата на плажа

Американката Кели Смит на TikTok споделила видео на кое се гледа како го нашла својот …