планета

(ВИДЕО) СЕРИОЗЕН ИНЦИДЕНТ – ЖЕНА ХИСТЕРИЧНО УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ НА ПАТНИЦИТЕ И ВИКАЛА НА СТЈУАРДЕСИТЕ: Невиден СКАНДАЛ, ВО АВИОНОТ! Морале принудно да слетаат!

Снимката од страшната кавга која се случила во авионот ги преплави социјалните мрежи Авионот летал од Манчестер за Анталија, а пилотот принудно слетал во Виена за да излезе жена која не можела да се контролира за време на летот. Имено, жената во еден момент станала страшно агресивна кон стјуардесите. Не …

Повеќе »

(ФОТО) Инфлуенсерка позирала во бикини, населението на исламскиот остров барало да се покрие

МИКАЕЛА ТЕСТА, 22-годишна австралиска инфлуенсерка, е обожавана поради фигурата на песочен часовник, која редовно им ја покажува на своите многубројни следбеници на TikTok и Instagram, позирајќи во микро бикини. View this post on Instagram A post shared by @mikaelatesta И’ додека тие можеби се големи обожаватели на нејзините дрски облеки, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Млад човек кој го предвидел конфликтот во Украина има СТРАШНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Најлошото допрва следи ТИЕ доаѓаат!

Тиктокер, кој тврди дека е патник низ времето, објавува катаклизмични пророштва… Непознат млад човек, кој се прослави со своите видеа за иднината на социјалните мрежи, ги предупреди сите да се подготват за многу лоша година. Според него, војната во Украина е само почеток на нешто многу полошо. На TikTok е …

Повеќе »

(ВИДЕО) По повредата и се деформирала вилицата: Сега покажала што се случува со неа додека ЈАДЕ

Корисничката на TikTok, Poor Chelsea, го споделила своето искуство со повреда на вилицата. Девојката со ново видео покажала како и изгледа вилицата, по тешката повреда која ја добила во средно училиште. @lady_fake_chow Reply to @theofficialcatnoir0 you can see it come out. #TheAdamProject #TurboTaxAlphorn #SchickAsks #asmr #tmjdisorder #tmjtreatment #tmjpain ♬ Love …

Повеќе »

(ФОТО) Камерата ги снимила во „жешка акција“ покрај патот: Фотографии од „пар во акција“ од повеќе агли кружат на интернет

Експлицитните слики биле создадени многу одамна, но биле забележани неодамна Австралиска двојка е фатена на камера во интимен чин покрај автопатот. Така засекогаш биле забележани на фотографиите достапни на интернет. Експлицитните слики се направени недалеку од градот Кит, кој се наоѓа приближно на половина пат помеѓу големите градови Аделаида и …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТикТакер сакал да се пошегува со муштеријата, па опасно ЗАЖАЛИЛ: Почнал да плаче како ранет!

Не можел ни да замисли што ќе му се случи… Еден тиктокер се нашол во неволја откако избрал погрешна личност за шега во видеото за неговиот профил на TikTok. Корисник на оваа социјална мрежа, на фановите познат како Џеј, отишол во продавницата за железарија сакајќи да направи неколку видеа заради …

Повеќе »

(ФОТО) ВИСТИНСКА ПРИКАЗНА – БИЛА СОПСТВЕНИК НА РЕСТОРАН, А ПОТОА УКРАЛА МИЛИОНИ! Затворена зад решетки поради ГЛУПОСТ на сопругот: „Подобро да имам рак!“

Ако ве шокираа популарните документарни филмови на Нетфликс „Tinder Swindler“ и „Inventing Anna“, подгответе се за најновиот документарен филм од оваа продукциска куќа – „Bad Vegan“ зад кој, како што многумина тврдат, се крие најлудата вистинска приказна што сте ја слушнале! Оваа необична документарна серија доаѓа во четири продолженија и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) БАШ НЕМА СРЕЌА – ВО ДЕТСТВОТО БИЛ ЗЛОСТАВУВАН, ГО ИЗГУБИЛ ТАТКОТО И ДВЕ ДЕЦА: Овој човек е роден како БАКСУЗ!

На пабот во кој пиел паднал хеликоптер… „Имав неколку трауматски искуства во текот на мојот живот. Бев злоставуван како дете; татко ми беше претепан до смрт во неговиот стан во 1996. година; Во триесеттите ги изгубив моите близнаци кога мојата девојка абортираше. Никогаш не разговарав со никого за сето тоа. …

Повеќе »

(ФОТО) „Љубовта секогаш победува“: Се венчале во засолниште во опколениот Мариупол

Во едно засолништето во Украина се одржала свадба. Министерството за надворешни работи на Украина објави фотографија на својот официјален Твитер профил. “Оваа венчавка се одржа во засолниште во Мариупол, кој беше опкружен со руски окупатори. Љубовта секогаш победува!” напишале покрај фотографија од војник и невеста. This wedding was held in …

Повеќе »