ЗАНИМЛИВОСТИ

Астролог открива на што паѓаат хороскопските знаци: Овенот сака храбри жени, Бикот ќе го освоите со храна а Рибите со романса!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите откриваат докажани тактики на заведување… Секој знак на Зодијакот има своја тактика на заведување, но и начинот на кој сака да биде освоен. Ви откриваме како да ги …

Повеќе »

Дневен хороскоп за понеделник, 01.03.2021: Бикот ќе се препушти на чувствата, Лавот ќе има проблеми со комуникацијата, Скорпијата во сериозен конфликт со партнерот…

Овен Љубов: Ја прифативте пасивната улога во односот со саканата личност, наскоро ќе зажалите за вашите лоши проценки. Работа: Во моментов, успехот и личното задоволство не одат заедно. Треба да се одлучите за практични решенија. Здравје: Ќе ви годи некаква психофизичка релаксација. Бик Љeубов: Понекогаш треба да се исклучи разумот, …

Повеќе »

(ВИДЕО) КОРИСНО – Вовлечете конец во игла „од прва“: Генијален трик кој трајно ќе ве ослободи од мака!Трик што ќе ви помогне лесно да го вовлечете конецот во иглата.

Шиењето датира уште од античко време, и секој од нас сигурно многу пати се борел со вовлекување на конецот во иглата. Пробавте разни начини, но без успех или успех, но по многу обиди. И покрај ваквото античко минато, дури и денес многу луѓе се борат да го вовлечат конецот во …

Повеќе »

Длабоко доживуваат туѓо СТРАДАЊЕ, плачат и поради тажни филмови: Овој знак не мисли со главата туку со СРЦЕТО!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Тие низ животот чекорат со многу емоции и се разликуваат од другите знаци. Тие се создадени да плачат од романтичен филм, трогателна сцена, куче оставено на улица … Тие …

Повеќе »

Рускиот астролог Василиса Володина тврди: ОВИЕ 3.ЗНАЦИ ГИ ЧЕКА ПАРИЧНА ДОБИВКА ВО МАРТ 2021. ГОДИНА!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Се чини дека благосостојба чека дури три знаци на Зодијакот оваа пролет. Проверете за кого станува збор! Рускиот астролог Василиса Володина вели: Можеби мислите дека треба да работите напорно, …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) СО ГОЛИ РАЦЕ УБИЛ ЛЕОПАРД: Ѕверот му ги нападнал сопругата и детето – го направил невозможното за да ги заштити!

Индиецот Раџагопал Наик, по кратка борба, го убил леопардот што го нападнал. Сè се случило во областа Хасан, кога со мотор се враќал дома со сопругата и детето. Животното скокнало од грмушките и ги нападнало. Леопардот започнал да ја гризе ногата на детето, а потоа се обидел да ја нападне …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Во Помпеја пронајдена скоро неоштетена кочија со еротски сцени

Во рушевините во близина на Помпеја е пронајдена скоро недопрена кочија за поворка украсена со еротски сцени, објавија археолозите во вторникот. Железното возило со четири тркала за едно до две лица е уникатно, посочуваат експертите од Археолошкиот парк на Помпеја. Кочијата е пронајдена во вила во Цивита Џулијана, северно од …

Повеќе »

(ВИДЕО) ФЕНОМЕН НАД РУСКА ЦРКВА: Дали ова е Божји знак?

Необична појава во една руска црква го привлекла вниманието – темно син зрак се исправил кон (или од) небото) нешто што се случило прв пат… Овој необичен феномен се случил на 16-тиот ден од овој месец и многу Руси веруваат дека тоа е знак од самиот Бог, односно „неговата поддршка …

Повеќе »

Дневен хороскоп за недела, 28.02.2021: Бикот наместо да критикува да се преиспита себе, Ракот треба да се препушти на чувствата, Скорпијата ќе си ги исполни желбите ако…

Овен Љубов: Задржете ги мерките на претпазливост и мудрост, нема причина да искушувате нечија емоционална наклонетост. Потребна ви е дискреција. Работа: Непотребно се вклучувате во ситуации што не ги познавате доволно и на тој начин ги иритирате соработниците. Здравје: Избегнувајте премногу стресни или конфликтни ситуации. Бик Љубов: Наместо да се …

Повеќе »