астро

Ова се најнаивните знаци на Зодијакот – Секој може „да ги изманипулира“

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Кога сте лековерни, луѓето ве земаат здраво за готово, ве користат и манипулираат со вас, што ве прави крајно ранливи. Лековерните луѓе имаат големо срце и затоа е лесно …

Повеќе »

Дневен хороскоп за четврток, 11.03.2021: Партнерот се грижи за расположението на Близнаците, Лавот мора да им попушти на колегите, Стрелецот во дилема околу однесувањето на партнерот…

Овен Љубов: Во средбата со саканата личност, какво било претерување има спротивен ефект. Не го иритирајте партнерот. Работа: Трпеливо почекајте да се смират негативните страсти и премолчете го вашето мислење. Важно е да се оцени соодветниот момент за акција. Здравје: Насочете ги мислите во позитивна насока, опуштете се. Бик Љубов: …

Повеќе »

ТРИ хороскопски победници на годината, а први се Рибите кои треба да се подготват за СПЕКТАКЛ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Кои три знаци ќе имаат најголема среќа во наредниот период? Прашање кое многумина интересира, а едно е сигурно: четири планети се во знакот на Риби! Марс ќе му даде …

Повеќе »

Дневен хороскоп за среда, 10.03.2021: Бикот пред нова љубовна средба, Ракот „културно“ да одбегне тешка личност, Терезијата конечно ја сознава вистината…

Овен Љубов: Изгледате задоволни и расположени за излегување или повторна средба. Саканата личност прави се’ што е потребно за да ги исполни сите ваши очекувања. Работа: Важно е да се постигнат позитивни резултати, но не по цена на прекинување на деловната соработка. Прифатете нечиј корисен совет. Здравје: Ќе ви годат …

Повеќе »

Не прифаќаат „НЕ“ како одговор: Со овие четири хороскопски знаци нема расправа

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… АКО ИМА луѓе кои едноставно не можете да ги победите во дебата или кавга, тие веројатно се наоѓаат во еден од овие четири хороскопски знаци. Тие се тврдоглави и …

Повеќе »

Дневен хороскоп за вторник, 09.03.2021:Ракот мора да размисли за извинување, Скорпијата во екстаза, Рибите и покрај „идеалните односи“ чувствуваат нов проблем…

Овен Љубов: Во средбата со саканата личност, покажете искрени намери, разбудете некои „заспани“ желби и емоции. Работа: Поттикнете ја љубопитноста во себе, но не надминувајте ги „sидовите на вистината“. Ве очекува едукативно искуство во деловната соработка. Здравје: Одржувајте добро расположение и позитивна ориентација. Бик Љубов: Вашиот партнер прави работи од …

Повеќе »

Март ќе им донесе најмногу радост на овие 4. хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… За некои хороскопски знаци, овој месец ќе биде особено добар, а деновите што се пред нив ќе бидат исполнети со одлична енергија и позитивни изненадувања. Рак Можно е да …

Повеќе »

Ова се најголемите мани на секој хороскопски знак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ХОРОСКОПОТ честопати ги открива нечии силни и слаби страни. И додека сите гласно ги истакнуваме доблестите на нашиот хороскопски знак, малкумина сакаат да зборуваат за недостатоците. Подолу ги донесуваме …

Повеќе »

Дневен хороскоп за понеделник, 08.03.2021: Биковите ги чека пријатно изненадување, Девицата конечно расположена за малку забава, Стрелецот непотребно се оптоварува со сомнежи…

Овен Љубов: Вие не треба емотивните искри или летаргија во врската со саканата личност да ги доживувате како нов „љубовен самрак“. Работа: Постојат соработници кои одеднаш ги нарушуваат вашите планови. Поради лошите оценки, треба да направите дистанца и да направите мала пауза. Здравје: Ќе уживате во психофизичка релаксација. Бик Љубов: …

Повеќе »