астро

Три знаци во кои се родени најперверзните жени

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… За овие жени, ѕвездите тврдат дека апсолутно не им е грижа каков впечаток оставаат со своето однесување и дека никогаш не жалат за тоа. Тие исто така велат дека …

Повеќе »

Три знаци на кои 2021. година им носи многу пари

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Кој не би сакал огромен стан со кровна тераса и џакузи, луксузен имот со сопствен готвач или приватен авион и остров … Сите, барем понекогаш, сонуваме дека ќе победиме …

Повеќе »

Дневен хороскоп за среда, 10.02.2021: Ракот не сака да има пасивна улога, Девицата воспоставува контрола, Јарецот има неколку комбинации…

Овен Љубов: Повремено го губите трпението, нема причина да се однесувате строго и со многу побарувања кон саканата личност. Работа: Важно е да ја изберете вистинската улога што одговара на вашиот интерес и работа што носи материјални придобивки. Здравје: Слободно прифатете нови предизвици, подобрете го расположението. Бик Љубов: Емоционалниот притисок …

Повеќе »

На жените родени во овие 3. хороскопски знаци мажите не можат да им одолеат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Наближува денот на вљубените, и додека некои планираат денот да го поминат со својата девојка или момче, други се осамени. Ако се прашувате зошто можеби сè уште не сте …

Повеќе »

Дневен хороскоп за вторник,09.02.2021: Близнаците пред проблеми со семејството или партнерот, Лавот не смее да го потцени партнерот, Јарецот склон кон претерување и предизвикува незадоволство…

Овен Љубов: Нема потреба да искушувате нечија емоционална наклонетост. Авантуристичките импулси можат да ве доведат до лошо решение. Работа: Ги иритирате соработниците со паметни постапки, деловната состојба може да биде комплицирана вон вашата волја и влијание. Здравје: Ќе ви годи психофизичка релаксација и опуштање. Бик Љубов: Неразбирањата што ве придружуваат …

Повеќе »

Дневен хороскоп за понеделник, 08.02.2021: Бикот мора да му даде слобода на партнерот, Терезијата ќе има пријатно изненадување, Јарецот го очекува соочување со вистината…

Овен Љубов: Кога се среќавате со блиска личност, нема потреба да ги ограничувате вашите емотивни желби или имагинативни идеи. Уживајте во нечие друштво. Работа: Обрнете внимание на разни информации кои имаат корисно значење и претставуваат позитивна ориентација во бизнисот. Здравје: Емоционалната афирмација го стимулира вашето расположение и самодоверба. Бик Љубов: …

Повеќе »

Овој хороскопски знак има најјако либидо – нему никогаш не му е доста

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… СИТЕ имаат различен сексуален апетит, но овој хороскопски знак е познат по силното либидо и како незаситен сексуален партнер. Тој се возбудува од поглед, мал допир, па дури и …

Повеќе »

Дневен хороскоп за недела, 07.02.2021: Бикот треба да ги поправи грешките, Близнакот не сака да покаже слабост, Јарецот мора да ја препушти главната улога во…

Овен Љубов: Бидете умерени во вашите барања кон вашата сакана личност. Ќе уживате во средбите со блиски пријатели и нечие внимание. Работа: Нечија приказна има спротивен ефект врз вас. Нема потреба да се распрснувате на различни страни и да се оптеретувате со амбициозни цели. Здравје: Обрнете внимание на правилната исхрана. …

Повеќе »

Ова е најсрамежливиот хороскопски знак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ракот е најсрамежливиот хороскопски знак. Тие се плашливи и срамежливи суштества. Тие претпочитаат да ги набљудуваат и слушаат другите и ќе сторат сè за да избегнат самите да бидат …

Повеќе »