астро

ДОБРО ПОДГОТВЕТЕ СЕ – ПРИСТИГНУВА МЛАДА МЕСЕЧИНА ВО РАК: Погледнете го ХОРОСКОПОТ и видете каков ХАОС ви се подготвува од 10. јули!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Оваа млада Месечина се случува во нежниот Рак, и еве како тоа ќе влијае на хороскопските знаци. Ракот по својата природа е хороскопски знак кој е поврзан со семејството, …

Повеќе »

Дневен хороскоп за среда, 07.07.2021: Треба да ги решите вашите емотивни дилеми пред некој да ве доведе пред свршен чин и во непријатна ситуација…

Овен Љубов: Не го разбирате однесувањето на вашиот партнер, но тоа не ви дава за право сами да одлучувате за заедничките планови. Работа: Делувате недоверливо кон вашите колеги и барате нови информации, со цел правилно да ги разјасните заедничките дилеми. Здравје: Ќе ви годи релаксација и весели содржини, како рецепт …

Повеќе »

БЛИЗНАЦИТЕ СЕ ПОЗНАТИ ОЗБОРУВАЧИ НА ЗОДИЈАКОТ: Тие и уште 2. знаци не умеат да чуваат ТАЈНИ додека овие 3. ќе ги сочуваат па дури и по цена на животот!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Близнаците се познати озборувачи на Зодијакот и навистина не можат да ја затворат устата. Лавовите се во состојба добро да чуваат тајна додека другата страна не ја предаде нивната …

Повеќе »

Дневен хороскоп за вторник, 06.07.2021: Ако ве оптеретуваат нови емотивни сомнежи, разговарајте искрено со вашата сакана личност и инсистирајте на докажување на вистината…

Овен Љубов: Избегнувајте емоционално ривалство или натпреварувачки улоги во врска со блиска личност. Не го форсирајте љубовното темпо. Работа: Обрнете внимание на различните детали. Треба да го разликувате значењето на одредени информации за деловните преговори. Здравје: Важно е правилно да ја насочите вашата креативна енергија. Бик Љубов: Партнерот ги разбира …

Повеќе »

Ова се петте најзлобни хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Колку и да се обидувате да најдат нешто добро кај некои луѓе, понекогаш е невозможно поради нивната личност. Скоро сите, барем еднаш, се сретнале или се дружеле со злобна …

Повеќе »

Дневен хороскоп за понеделник, 05.07.2021: Нема причина да изневерувате нечии очекувања, отворено разговарајте со блиска личност за сите чувствителни теми…

Овен Љубов: Прифатете ја идејата или решението на вашиот партнер. Нема потреба да се надмудрувате емотивно во „мртва трка“ во која нема победник. Работа: Вложувате многу труд, но некој нема почит кон вашите резултати и заслуги. Сепак, вие сте личност која нема да дозволи да ја оспорат вашата улога. Здравје: …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци немаат чувства – празни се одвнатре!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дали некогаш сте сретнале личност за која ви се причинило дека воопшто нема чувства и дека не се грижи за никого? Ако се верува на хороскопот, пет хороскопски знаци …

Повеќе »

Дневен хороскоп за недела, 04.07.2021: Суетата ве води до погрешен заклучок. Размислете зошто вашиот партнер изгледа незаинтересирано…

Овен Љубов: Бидете умерени во вашите барања кон вашата сакана личност. Ќе уживате во средбите со блиски пријатели и нечие внимание. Работа: Нечија приказна има спротивен ефект врз вас. Нема потреба да се распрснувате на различни страни и да се оптеретувате со амбициозни цели. Здравје: Обрнете внимание на правилната исхрана. …

Повеќе »

(ФОТО) НИЗ КОЈА ВРАТА БИ ИЗЛЕГЛА: Одговорот ќе ви открие што ве чека во животот

Изберете еден пролаз и откријте каков е животот пред вас. Може да ви помогне да разјасните што треба да направите и кој пат всушност треба да го поминете. 1. Вашиот пат е патот на ослободување Вие сте личност на која и треба многу простор, сакате слобода да ги правите работите …

Повеќе »