астро

Вечерва е полна Месечина во Девица: Овие три хороскопски знаци ги очекуваат големи промени

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Периодот на полна Месечина во хороскопскиот знак на Девица е време на самоанализа, преиспитување на сопствените навики и донесување мудри одлуки. Според астролозите, ова е особено поволно време за …

Повеќе »

Кој, оваа пролет, ќе најде сродна душа? Овие 3. знаци можат да чекаат ГОЛЕМА ЉУБОВ, некои ќе застанат на „лудиот камен“!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Оваа пролет е посебна бидејќи некои конечно ќе ја сретнат љубовта на својот живот. Некои сами ќе најдат љубов, но некои ќе ги најде сродната душа. Во секој случај, …

Повеќе »

Дневен хороскоп за сабота, 27.02.2021: Бикот не може да одбегне проблеми, Ракот пред голем испит, Јарецот не треба да ги потиснува желбите…

Овен Љубов: Изгледате вознемирено. Подобро е да ја прифатите идејата на вашиот партнер отколку да предизвикате нова љубоморна сцена. Работа: Нека не ве лаже дека сè што слушате е вистина или дека нечии ветувања се доволна гаранција за деловна и финансиска добивка. Здравје: Треба да се ослободите од непотребните грижи. …

Повеќе »

Мрачни тајни: Што прави секој знак кога никој не ги гледа

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Времето што го поминуваме сами со себе може да варира доста од знак до знак, а некои кријат мрачни тајни кога се осамени. Овен Скоро секогаш сте фокусирани и …

Повеќе »

Дневен хороскоп за петок, 26.02.2021: Ракот пред предизвик, Девицата мора да излезе од „оклопот“ и да покаже чувства, Рибите нема потреба да ги потиснуваат своите емотивни желби…

Овен Љубов: Можно е партнерот да има повеќе проблеми отколку што мислите. Покажете емпатија и разбирање во секој поглед. Работа: Вие делувате како личност која ги става своите деловни и финансиски цели над интересите на мнозинството, поради што ве очекуваат разни коментари. Здравје: Потребна ви е добра нега и психолошка …

Повеќе »

ПОВЕЌЕ УЖИВААТ ВО ТУЃО СТРАДАЊЕ ОТКОЛКУ ВО СОПСТВЕНАТА СРЕЌА: Ова се најсвирепите ЗНАЦИ ВО ЗОДИЈАКОТ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дали се согласувате со зборовите на астрологот? Во современиот свет, има сè повеќе луди луѓе кои црпат енергија од нас и ја „хранат“ својата душа со фактот дека на …

Повеќе »

Дневен хороскоп за четврток, 25.02.2021: Близнаците најсигурни во семејството, Лавот во дилема, Стрелецот слободно може да се препушти на љубовната инспирација…

Овен Љубов: Емотивните дилеми не треба да се продлабочуваат со погрешни одговори, партнерот очекува да ги исполните ветувањата. Работа: На состанокот со соработниците, повремено ви недостасува трпеливост и чувство за дипломатски манири. Здравје: Одморете се и забавете го брзото темпо. Бик Љубов: Склони сте на чести промени на расположението и …

Повеќе »

Ова е најтажниот хороскопски знак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ОВОЈ хороскопски знак е познат по нивната неодлучност и мрачно размислување, што доведува до тоа тие секогаш да бидат несреќни или депресивни. Станува збор за Терезија. Припадниците на овој …

Повеќе »

Дневен хороскоп за среда, 24.02.2021: Близнаците пребрзуваат со некои акции, Девицата ќе ужива исполнувајќи си ги желбите, Јарецот пред голем испит на доверба…

Овен Љубов: Сакате повеќе емотивно внимание и отстапки отколку што е можно, така што вашиот партнер изгледа вознемирен и мрзоволен. Работа: Договорот со една личност ве обврзува на строга дискреција. Важно е да научите добра лекција за деловното однесување. Здравје: Избегнувајте неумереност, опуштете се по стресни ситуации. Бик Љубов: Конечно …

Повеќе »