светски звезди

(ФОТО) Како „да се биде убав“ како Путин: Старее а е се’ помлад!

Ги откриваме најголемите тајни на рускиот претседател: ботокс дермафилери, пливање два часа секој ден, јајца од препелица.Рускиот претседате никогаш на признал дека имал естетски операции или козметички третмани… Годините минуваат а неговото лице е се’ посвежо. Владимир Путин во својата 65. година изгледа помладо отколку на почетокот на векот што …

Повеќе »

(ФОТО) Северина се двоуми дали за 5.000 евра дневно да ја разоткрие интимата?!И’, треба кога наплаќа многу повеќе!

Иако се шпекулира дека познатата пејачка ќе добие висок износ за снимањето, останува нејасно дали таа ги прифатила условите во кои треба за 5.000 евра дневно да ја разоткрие својата интима… Со оглед на високите стандарди на балканскта ѕвезда тешко веројатно е дека ќе реши за тој износ да ја …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк повторно покажала зошто е број 1!

Најпознатата руска манекенка и придружничка на глумецот Бредли Купер со кого има ќерка повторно ги воодушевила своите фанови. Имено, таа објавила фотографија на која лежи гола на кревет а покриена е само со книга… Но, со голема книга… Како и да е, Ирина Шајк уште еднаш потврдила зошто ја нарекуваат …

Повеќе »

(ФОТО) Нов скандал: Објавени разголени фотографии од Меган Маркле !

Иако со својот шарм и убавина идната принцеза Меган Маркле освојува каде и да се појави, британските таблоиди и жолтиот печат не сакаат да ја остават на мир. Денес е доста „бурно“ во кралското семејство и тоа поради фотографиите кои се појавиле на социјалните мрежи, и кои со брзина на …

Повеќе »

(ФОТО) Ричард Гир со јасна порака: „Живејте си го животот денес,не утре!“

Познатиот глумец е еден од ретките кој има оставено многу пораки. За животот. Духовноста. Задоволствата… На една од многуте фан страни се појави животна порака од Ричард Гир која секој би требало да ја прочита. „Мајката на мојот пријател се хранеше здраво целиот живот. Никогаш не консумираше алкохол, ниту било …

Повеќе »

(ФОТО) Турскиот заводник се оженил со 20. години помлада: Пристигнува и’ синче!

Глумецот и младата манекенка се венчале на мала, приватна, церемонија, а парот наскоро ќе добие син кого, наводно, одлучиле да го наречат Кузеј… „Во потрага сум по нови возбудувања и уживања. Можеби поради тоа сакам да имам семејство. Не знам како е тоа. Не знам дали е добро, лошо, проблематично …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Глумицата од „Сексот и градот“ објавила кандидатура за гувернер на Њујорк

Американската глумица Синтија Никсон која сите ја знаат како Миранда од серијата „Сексот и грдот“ ја најавила својата кандидатура за гувернерка на државата Њујорк. Глумицата ќе биде во трка против досегашниот гувернер Ендрју Куомо. Актерката и неолибералната активистка Синтија Никсон (51), во трката за номинацијата од Демократската партија ќе го …

Повеќе »

(ФОТО) Ќе го препознаете ли некогашниот секс симбол:Болеста го уништи, но не запира!

Но, годините не го спречуваат, и покрај болеста да продолжи да гостува во телевизиските шоу програми. Во последното гостување ги спомнал Доналд Трамп и Кетлин Тарнер… По него лудуваа жените, глумеше во најголемите акции од седумдесеттите и осумдесеттите години… Од сето тоа остана само спомен и за жал бледа слика …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Девојката на Путин на гласање со мистериозен прстен

Алина Кабаева неколку пати е видена со прстен за кој многумина мислат дека е венчален… Љубовницата, а според некои извори и можна идна сопруга на рускиот претседател Владимир Путин, гимнастичарката Алина Кабаева, на гласањето на претседателските избори во Русија, се појавила насмеана и со елегантен прстен на раката. Според руските …

Повеќе »