Сцена

(ВИДЕО) Квентин Тарантино конечно проговорил за несреќата на Ума Турман

Квентин Тарантино го прекинал молчењето за несреќата на снимањето на филмот „Убиј го Бил“ во Мексико во 2002. година, кога Ума Турман, како што рекла, за малку ќе загинела. Откако глумицата ја објави снимката многумина ја преиспитувале улогата на Тарантино. Турман тврди дека режисерот и ја отстапил снимката за да …

Повеќе »

(ФОТО) Овие глумци ќе ги отелотворат Меган и принцот: Негодување на фановите!

Романтична биографија – Снимањето ќе започне оваа недела во Лос Ангелес и Ванкувер, а крајот се очекува пред кралската венчавка на 19. мај… Продуцентите ја завршиле потрагата, за како што велат „совршени“ глумци кои ќе го отелотворат парот во романтичниот филм „Хари и Меган: Кралска романса“ на каналот Lifetime. Принцот …

Повеќе »

(ФОТО) Прикриена вистина: Глумицата дознала дека сопругот и е геј кога го затекнала во кревет со татко и’

“Драга, ти го сакаш, јас го сакам. Не гледам во што е проблемот” За жените во брак најлошото сценарио е доколку мажот ги изневери. Но, некои славни жени морале да се соочат со уште поголем срам. Односно, нивните сопрузи ги изневериле со други мажи, и тоа пред целиот свет. Овие …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ова се 30. филмови со „најжешки“ сцени на секс во историјата

Февруари е месец на љубовта, вистинско време со партнерот или партнерката да се вовлечете под ќебенце и изгледате некој филм. Ако се надевате на некоја акциичка после филмот пожелно би било атмосферата да ја загреат некои секси сцени на малиот екран. Esquire донесува лист на 30. филмови кои содржат токму …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тешко е да се гледа: Меланија јавно го понижува Доналд Трамп

Епизодите во кои Доналд Трамп се обидува да покаже нежност кон својата сопруга Меланија, а таа грубо го одбива се се’ почести. Пред неколку дена за време на слетувањето на Флорида „го откачила“ сопругот, а сега истото го повторила и при нивната посета на американската сојузна држава Охајо. Додека фотографите …

Повеќе »

(ФОТО) Тијана Дапчевиќ за фотосесија во долна облека го стопирала сообраќајот среде Белград!

За снимање за белградски „Глоси“, Тијана се согласила да позира на белградските улици. И’, не би било ништо необично ако Тијана не позирала во долна облека и нагрната само со палто… Со една од фотографиите „се пофалила“ на нејзиниот профил на Инстаграм кој е обично отворен за секој нејзин обожавател …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ума Турман објавила снимка од страшната несреќа: „Скоро загинав, се’ прикрија“

Откако открила дека скоро загинала на снимањето на „Убиј го Бил“ во 2002. година, Ума Турман на Инстаграм објавила и’ снимка од несреќата. На снимката се обидува да го контролира автомобилот, но од патот се залетува во дрво. После ударот останува да лежи на седиштето, додека членови од екипата не …

Повеќе »

(ФОТО) Секогаш провокативна: Моника Белучи објави фотографија како од мајка родена!

Со својата убавина нема кого нема освоено, а некои од нејзините фотографии едноставно оставаат без здив. Прекрасната Моника Белучи пред извесно време ги изненади своите фанови од целиот свет. Новата фотографија која се појави на нејзината Инстаграм страница ги израдува нејзините следбеници. Иако датира уште од 2006. година и се …

Повеќе »

(ФОТО) Утре стартува „Сан Ремо 2018“: Празник за љубителите на музиката!

Утре во Сан Ремо стартува истоимениот фестивал кој долги години го преокупира вниманието на европската музичка јавност.Фестивалот, традиционално, ќе се одржи во театрот „Аристон“ и ќе трае од 6. до 10. февруари. Иако „Сан Ремо“ се пренесува и преку Евровизија, кај нас тоа не е случај и можност да го …

Повеќе »