Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) Мајли Сајрус во топлес на насловна страница на списание!

Американската пејачка Мајли Сајрус сними едиторијал за списанието „Интервју“, кое избрало топлес фотографија за насловната страница. Задоволна, и’ самата Мајли ја сподели оваа фотографија на својот Инстаграм и доби милион и пол лајкови. Во интервјуто, таа зборувала за тоа како пронашла рок sвезда во себе и како стигнала до „крајната …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТИКТОКЕР ТВРДИ ДЕКА КИЈАНУ РИВС МУ Е ТАТКО И ИЗНЕЛ ДЕТАЛИ: Не мора да ме ПРИЗНАЕ! Доцна дознав дека сум вонбрачен син на ЗВЕЗДА!

Тиктокерот Дастин Тајлер, излегол во јавноста со шокантно тврдење – дека тој е вонбрачен син на актерот Кијану Ривс. Тој ги опишал шокантните детали во една од неговите снимки, каде што прво објаснил дека е роден како син на еден од најпознатите актери во Холивуд. После тоа напишал дека неговите …

Повеќе »

(ВИДЕО) ШОК! ВЛЕГЛА ВО АВТОБУС ПА ЗАИГРАЛА ОКОЛУ ШИПКА! Девојката се врти, скока и спушта на подот, луѓето ја гледале во неверување!

Поранешната манекенка Шарлот Мекини станала хит на социјалните мрежи поради видеото од автобусот. Имено, Шарлот станала светска сензација кога се појавила во филмот „Чувари на плажата“ во 2017. година, а русокосата, која себеси се опишува како „бомба со големи гради“, сега играла околу шипка во автобус. Таа го објавила видеото …

Повеќе »

(ВИДЕО) Повреда на очите, хернија, извадени ребра – Џејсон Момоа: „Докрајчен сум“

Џејсон Момоа (42) рекол дека бил повреден неколку пати за време на снимањето на филмот „Aquaman And The Lost Kingdom 2“, кој треба да излезе во декември 2022. година. „Стареам, што се случува“, се пошегувал холивудскиот актер, во вторникот, како гостин во емисијата кај Елен Деџенерис. „Ги уништив очите. Нешто …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Каде е таа? Нека дојде“: Потегот на Џони Деп расплакал девојка од Белград

Фановите кои синоќа го чекале Џони Деп пред белградски ресторан биле позитивно изненадени кога актерот одлучил да запознае обожавателка. Имено, кога Деп пристигна пред ресторанот, му пришла една жена и побарала автограм – „Те молам, за мојата ќерка, таа е тука“. Холивудскиот актер потоа праша „Каде“ и сакал да ја …

Повеќе »

Музичкиот фестивал „Андерфест 4“ ќе се одржи на 1. октомври 2022. година

Прогресивниот, музички фестивал АНДЕРФЕСТ е закажан за први октомври 2022 година. Публиката и овој пат ќе има можност да ужива во музиката од претежно алтернативната и рок енд рол сцена од нашата држава која и овој пат се очекува да покаже дека е одлична, велат организаторите од Андерфест. Оваа година фестивалот ќе …

Повеќе »

(ФОТО) Никој не можел да го тргне погледот од бујните гради на Салма Хајек

Познатата актерка Салма Хајек синоќа присуствувала на прикажувањето на филмот „Eternals“ во Лос Анџелес, а по тој повод облекла долг, црн фустан кој откри добар дел од деколтето. Долгиот, црн фустан има нагласен шлиц кој е „граничен“ со златен паспул, а открива и дека поставата на фустанот е во златна …

Повеќе »

(ФОТО) Хиларија Болдвин позирала со шесте деца: „Такви какви што сме!“

Хиларија Болдвин ги држи своите деца близу. View this post on Instagram A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) 37-годишната мајка има шест деца со сопругот Алек Болдвин: ќерките Кармен Габриела (8) и Марија Лусија Викторија, 7 месеци, плус синовите Рафаел Томас (6), Леонардо Анхел Чарлс (5), Ромео Алехандро …

Повеќе »

(ВИДЕО) Во 81. година Мишо Ковач објавил ново видео – обожавателите се воодушевени

Мишо Ковач (80) објави спот за песната „Чувајте ми ја песната“ од албумот Budi čovjek dobre volje од 1999 година, и ова е првиот од четирите нови видеа што пејачот ги сними на крајот на септември годинава во Подстрана. Освен оваа песна, Мишо сними и видеа за „Секогаш остануваше иста“, …

Повеќе »