Сцена

(ФОТО) Памела Андерсон посексипилна од било кога: Се соблекла до „гола кожа“

Ниту на 53-годишна возраст, таа не се воздржува од соблекување, особено кога станува збор за промовирање на веганството… Памела Андерсон е веганка и голем поборник за правата на животните, па учествувала во рекламирање на чанти кои не се направени од животни. Дури и’ на 53-годишна возраст, таа не се воздржува …

Повеќе »

МОРБИДНО – СЕКОЕ СТУДИО ВО ХОЛИВУД Е КУПЕНО И ПЛАТЕНО СО ДЕТСКА КРВ? Мел Гибсон го шокирал светот: „Тие им се И’ КАВИЈАР И ДИЈАМАНТИ!“

Актерот Мел Гибсон беше ставен во црната листа поради изјавата дека „Холивуд е полн со паразити кои се хранат со крв на децата“. Таа е толку популарна што практично функционира како посебна валута – открил тој, како што се наведува, „една од тајните на моќните луѓе во светот собрани во …

Повеќе »

Нови детали за истрагата за загинувањето на Коби Брајант: Пилотот дезориентиран во маглата

Пилотот Ара Зобајан испратил информации на земја дека се искачува 4.000 стапки за да ги надмине облаците, а всушност не било така Пилотот на хеликоптерот што се сруши на рид во Калифорнија среде магла на 26. јануари, при што загинаа Коби Брајант, неговата ќерка Џиана, и седум други патници, бил …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПРОБЛЕМОТ ВООПШТО НЕ Е НАИВЕН – Здравјето на принцот Вилијам сериозно нарушено

Здравјето на принцот Вилијам е сериозно нарушено. Ако се верува на пишувањето на британскиот печат, проблемот не е воопшто наивен. Таблоидот „National Enquirer“ поитполно ја шокирал британската нација кога на насловната страница се појавиле со информација дека принцот Вилијам „малку по малку“ го губи видот, така што, за да поточно,со …

Повеќе »

(ФОТО) Само еден месец после веста дека се разведува глумицата јавно се бакнува со помлад маж!

Актерката Меган Фокс сега официјално ги потврди гласините дека се забавува со помлад маж. View this post on Instagram MGK and Megan Fox are dating?👀🔥 . . #machinegunkelly #machinegunkellyczech #mgk #mgkczech #colsonbaker #hoteldiablo #hoteldiablotour #tattooedguys #followme #colsonbakerfans #est19xx #est4life #estfam #teammgk #kells #mgkfans #mgkfan #ticketstomydownfall #meganfox #bloodyvalentine A post shared …

Повеќе »

Вест која ја вознемири јавноста: Познатиот ди-џеј Ицко од „Антена 5“ почина од ковид-19

„Утринава се вознемирив од информацијата дека колега почина од КОВИД-19. Прежално..:“ Ристо Меловски (48), уште познат и како диџеј Ицко од „Антена 5 Македонија“ почина од ковид-19, а утринава од него на социјалните мрежи се збогуваат неговите пријатели. Диџеј Ицко на клупската сцена во Македонија ѝ е познат веќе повеќе …

Повеќе »

(ВИДЕО) Владимир Путин од корона вирусот се штити со тунел за дезинфекција!

Рускиот претседател Владимир Путин од новиот корона вирус го штити посебен тунел за дезинфекција кој мораат да го поминат сите кои ќе дојдат во неговата резиденција во близина на Москва, јавува новинската агенција РИА. Специјален тунел, произведен од руска компанија со седиште во градот Пенза, бил поставен во официјалната резиденција …

Повеќе »

ЅВЕЗДИТЕ ПОМАГААТ – Барбра Стрејсенд на ќерката на Џорџ Флојд и ги подарила акциите во „Дизни“

Добитничката на две Оскари, осум Греми, четири Еми, Тони и разни други награди, несебично одлучила да сподели дел од своето богатство со девојчето која го загуби својот татко. Американската пејачка, актерка, режисерка Барбра Стрејсенд (78) е една од сè повеќето холивудски и музички sвезди кои сакаат да и помогнат на …

Повеќе »

(ФОТО) МЕГАН ИНСИСТИРАЛА НЕЈЗИНАТА МАЈКА ДА СЕ ВСЕЛИ КАЈ НИВ: Хари го исмејуваат поради животот со ТЕШТАТА!

Таа им помага да се снајдат во Америка Мајката на Меган Маркл, Дорија Регленд, се преселила кај неа и принцот Хари, во вилата во Лос Ангелес. Според британски „The Sun“, Меган инсистирала нејзината мајка да живее со неа, нејзиниот сопруг и едногодишниот син Арчи во куќата во вредност од осум …

Повеќе »