4. хороскопски знаци кои најчесто сакаат само еднаш во животот

Некои луѓе се вљубуваат на дневна база, додека на други тоа им се случува само еднаш во животот.
Големо влијание на тоа има и хороскопскиот знак, а овие четири најчесто цел живот сакаат само едно лице.

Рак
Како најверен знак во зодијакот многу е логично и Раковите најчесто да сакаат само едно лице во животот. Кога еднаш ќе ви го подарат срцето, засекогаш е ваше, дури и ако раскинете со нив. Нивните чувства се трајни и навистина треба многу грдо да згрешите за да го натерате Ракот да престане да ве сака.
Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Стивен Санчез го промовираше деби албумот „Angel Face“

Стивен Кристофер Санчез е роден на 3 ноември 2002 година и е американски пејач и …