Природен ботокс: Маска од само три состојки која ги брише брчките од лицето

Веќе после првото ставање ќе забележите импресивно влијание…
Оваа маска е извонредна алтернатива на скапата пластична операција, идеално решение е за затегнување на кожата и има моќ да избрише дури 10. години од лицето…
Веќе после првото аплицирање ќе забележите импресивно влијание. Оваа маска ќе стане алтернатива на многу методи во козметичките салони.
Освен што е економична, нејзиното влијание е еквивалентно на ботоксот. Маската е потполно природна и ја затегнува кожата и ја сметаат за подобра од ботокс.

Состојки:
Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Стивен Санчез го промовираше деби албумот „Angel Face“

Стивен Кристофер Санчез е роден на 3 ноември 2002 година и е американски пејач и …