Стари убави времиња: Жал за игрите кои одбележаа генерации! (ВИДЕО)

Секое време си има свои начини на однесување, свои предности, мани…Секоја генерација си има нешто само свое по што се сеќава…
Денешните генерации ги имаат сите најнови електронски уреди – од паметни телефони до најнови лаптопи, компјутери…Но, им недостасува дружбата, комуникацијата лице в лице…или пак не, но…
Наидовме на ова видео и не можевме а да не го споделиме. Нé наврати во минатото, во детството и во сите авантури што тогаш ги преживеавме и времињата кои никогаш нема да ти заборавиме.
Дали се сеќавате на овие игри?


 


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Стивен Санчез го промовираше деби албумот „Angel Face“

Стивен Кристофер Санчез е роден на 3 ноември 2002 година и е американски пејач и …