Дневен хороскоп за понеделник, 30.01.2023: Ве очекува пријатно изненадување. Почестете се со некои убави „ситници“ и добро друштво…

Терезија
Љубов:
Ве очекува пријатно изненадување. Почестете се со некои убави „ситници“ и добро друштво.
Работа:
Соработката ве обврзува строго да ги почитувате заедничките правила, како и да ги почитувате различните афинитети.
Здравје:
Внесувајте повеќе течности во вашето тело.

Скорпија
Љубов:
Партнерот нема намера трпеливо да ја чека вашата одлука, туку презема изненадувачки чекор и иницијатива. Логично, се си има своја цена.
Работа:
Вашите примарни интереси се од практична природа. Можете лесно да ги постигнете вашите деловни цели.
Здравје:
Во исхраната треба да внесувате повеќе течности и витамини.


Стрелец
Љубов:
Се повеќе почнува да ви пречи нечие присуство или однесување. Сакате да господарите со целата ситуација.
Работа:
Збунети сте од одговорите што ги добивате од колегите, бидејќи секој има своја верзија на приказната или лични интереси што ги доведува во заедничка корист.
Здравје:
Избегнувајте стресни и напорни ситуации.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 03.06.2023: Во голем занес, желбите ги насочувате кон погрешна личност. Погледнете наоколу пред да донесете нова или важна одлука…

Овен Љубов: Важно е да се подготвите за романтична средба. Некој дополнително ја поттикнува вашата …