(ВИДЕО) Познатата пејачка пред повеќе од една година имаше спонтан абортус, а денес има причина да слави!

Џеси Џеј ја откри добрата вест. Откако пред повеќе од една година го загуби своето бебе со спонтан абортус, пејачката со насмевка откри дека повторно е во друга состојба.
Таа ја сподели веста на Инстаграм во вид на емотивно видео, кое, судејќи според коментарите, ги разнежнил многубројните следбеници на Џеси.

„Многу сум среќна и исплашена да го споделам ова со вас…Ве молам бидете нежни со мене“, напишала таа на видеото.


View this post on Instagram

A post shared by Jessie J (@jessiej)


Пејачката цврсто одлучила дека сака да биде самохрана мајка
Да потсетиме, Џеси Џеј одамна одлучила дека сака да биде самохрана мајка. А кога конечно требаше да го оствари сонот, тоа не се случи, бидејќи имаше спонтан абортус. Сепак, како што можете да видите од видеото, пејачката веќе ужива во трудничкиот живот додека го чека своето дете.

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Познатиот композитор е целосно уништен: „Скршен сум, не напушти пред неколку часа“

Еден од најпознатите британски композитори, Ендрју Лојд Вебер, објави дека неговиот најстар син Николас починал …