(ФОТО) Селена Гомез во бикини: „Совршена сум таква каква што сум!“

На ова крстарење е забележана добра забава…
Актерката и пејачка новогодишните празници ги поминала во Мексико со пријателите, меѓу кои и Бруклин Бекам и неговата сопруга Никола Пелц.

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)Папараците го снимиле нивното забавување, а друштвото споделила и фотографии на профилите на Инстаграм. Особено е интересна фотографијата на која Селена и Никол се облечени во идентични фустани од модната куќа „Валентино“ и сандали.
Исто така, Селена за крстарењето се одлучила за црно-бело бикини, модел со длабок струк кој одлично и прилега. Нејзините женствени облини ги привлекоа сите погледи, а Селена на Тикток отворено зборувала за тоа дека повеќе не се грижи за килограмите: „Значи, се обидувам да останам слаба, но отидов до „Џек во кутија“ и добив 4 такоа, 3 кифлички со јајца, прстени од кромид и зачинет пилешки сендвич. Но, искрено, не ми е грижа за килограмите… совршена сум таква каква што сум“.

View this post on Instagram

A post shared by Bollywood Fanbase (@bollywood.fanbase)


View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)


Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што ја одредува СУДБИНАТА на човекот? Десет цитати од познат психолог кои можат да дадат одговор

Познат психолог открива што е тоа што, според него, ја одредува судбината на речиси секој …