Среќна нова 2023.: Нека новата година ви биде без грижи и полна со насмевки!

Нека новата година ви биде полна со насмевки, да трае со среќа и заврши со исполнување на сите ваши желби!

This image has an empty alt attribute; its file name is ekran-cestitka.png


Ви посакуваме Среќна нова 2023. година и со своето доѓање да избрише се што Ве притискало, нервирало, создавало тешкотии, нервози, а да Ви донесе, среќа, радост, остварување на желби, благодет, се’ што ви посакува душата!
Ваш Екран

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Познатиот композитор е целосно уништен: „Скршен сум, не напушти пред неколку часа“

Еден од најпознатите британски композитори, Ендрју Лојд Вебер, објави дека неговиот најстар син Николас починал …