(ФОТО) НЕ ИЗГЛЕДА ВУЛГАРНО! НАЈУБАВАТА РУСИНКА НА ПЛАНЕТАТА СИНОЌА ШОКИРАЛА СО МРЕЖЕСТ ФУСТАН: Еден детал на аутфитот ги крие НАЈИНТИМНИТЕ делови од нејзиното тело!

Во неделата вечер во Лондон познатите убавици од светот на модата се собраа на престижна забава, а ова беше совршена можност за познатите дами да ги покажат своите извајани фигури и предизвикувачки комбинации.
Сите избраа многу предизвикувачки и тренди изданија, а најмногу внимание привлече Ирина Шајк во морето згодни дами.

This image has an empty alt attribute; its file name is irina-sajk-1-858x1024.jpg
За оваа пригода, познатата манекенка избра мрежест, проѕирен фустан со плишани детали што ги криеше најинтимните делови на познатата Русинка од љубопитните очи.
Иако фустанот покажува доста кожа, самиот модел воопшто не делуваше непристојно или вулгарно, а манекенката не претерувала со ништо. Имаше пуштена коса која паѓаше во бранови и лесна шминка, која ја комплетираше со темен кармин, додека не носеше накит.


This image has an empty alt attribute; its file name is irina-sajk-2-875x1024.jpg
Носеше чанта и црна јакна, поради што нејзиниот предизвикувачки фустан изгледаше елегантно, а носеше и штикли.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Поранешниот словенечки претседател го продава својот автомобил од 1991 година

Пред неколку дена Борут Пахор се пофали дека неговиот Рено 4 и официјално станал олдтајмер. …