(ФОТО) Ќерката на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас е вистинска убавица, блеска каде и да се појави

Актерката Кетрин Зета Џонс на својот Инстаграм профил сподели слика со својата ќерка Карис и ги воодушеви своите следбеници.
Во описот на сликата напишала дека ова е нејзиниот омилен начин на забава и дека е време за купување и нив две. Исто така, се јавила Карис и и напишала дека многу ја сака.
Да потсетиме, ќерката на Кетрин и Мајк Даглас има 19. години и веќе се испроба како модел, позирајќи за луксузната куќа Фенди, а со нејзината мајка се појави на насловните страници на многу реномирани списанија:
„Многу се забавувавме на фотосесијата. Имаме прилично слична смисла за хумор и секогаш се смееме кога (јас и мајка ми) сме заедно. Таа е навистина најзабавната личност што ја познавам“, рекла таа за нејзината мајка.

View this post on Instagram

A post shared by CZD (@carys.douglas)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Денис Кралевски од Македонија доби шанса за втор живот благодарение на лекарите од УМБАЛ „Св. Ана“ во Софија

Тимот на д-р Станислав Јорданов од болницата „Св Ана“ во Софија му даде шанса на …