Дневен хороскоп за петок, 25.11.2022: Важно е да се однесувате во согласност со вашите чувства. Ведриот дух и добрите намери даваат дополнителна сила…

Овен
Љубов:
Премногу чувствително реагирате на разни ситници, партнерот не забележува работи кои за вас имаат поинакво значење.
Работа:
Доколку некој ве предупреди да ги промените вашите барања во деловната и финансиската соработка, прифатете одреден компромис.
Здравје:
Важно е да постигнете психолошка рамнотежа.

Бик
Љубов:
Важно е да го правите она што го чувствувате, бидејќи изборот на погрешна улога на крајот остава лош впечаток пред некој ваш близок.
Работа:
Изгледате нестрпливо, но дополнителната иницијатива од ваша страна не носи позитивни резултати и нечија наклонетост.
Здравје:
Не ги преценувајте личните можности, избегнувајте стресни ситуации.


Близнаци
Љубов:
Не ги потиснувајте вашите желби, постои личност која може да ви удоволи или да ви дозволи добар љубовен третман.
Работа:
Информациите што ги добивате ги потврдуваат вашите очекувања за понатамошниот развој на настаните на деловната сцена.
Здравје:
Уживајте во работите кои ве инспирираат да бидете позитивно расположени.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ДРАМАТИЧНО – СКАНДАЛ НА СВАДБА: Девојка упаднала, па го разоткрила младоженецот, невестата почнала да плаче, а неговата ОДБРАНА е БИЗАРНА!

На социјалната мрежа TikTok кружи видео од свадба која завршила неславно. Станува збор за клип …