(ФОТО) ВИДЛИВА ТРАНСФОРМАЦИЈА – Објавени се досега невидени фотографии од Џорџина Родригез од нејзините помлади денови

Објавени се досега невидени фотографии од Џорџина Родригез во раните дваесетти години, кои ја откриваат трансформацијата на нејзиното тело.

Пред брзите автомобили, јахти, скап накит и големи куќи, Џорџина работела како продавачка во мадридската продавница на Гучи каде го запознала тогашниот ас на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо.
28-годишната девојка уживала и во излегувањето со пријателите, како и многумина, особено во раните дваесетти.


This image has an empty alt attribute; its file name is georgina-mlada-jpg.jpg

Сега претходната линија ја замени со облини, а својата брановидна коса ја трансформираше во многу порамна со посветлен изглед.


This image has an empty alt attribute; its file name is georgina-mlada-1-jpg.jpg

Георгина е лево


Џорџина во својата документарна серија за Нетфликс признала дека нејзиниот живот се променил на денот кога го запознала Роналдо. Сега таа е една од најидеализираните жени на планетата.
Џорџина има над 39. милиони следбеници на Инстаграм и редовно ги чести обожавателите со објави со комбинации кои ја истакнуваат нејзината фигура.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Barcelona Gipsy balKan Orchestra (BGKO) во пресрет на премиерното гостување: Подготвуваме изненадување какво што моментот и го заслужува!

До премиерната музичка дружба со Barcelona Gipsy balKan Orchestra (BGKO), остана уште малку, а во пресрет …