(ВИДЕО) Сестричка за прв пат го земала братчето во раце и му ветила што се’ ќе го научи. Видеото е хит

ЧЕТИРИГОДИШНАТА Оливија едвај чекала да добие помал брат. Штом го зела за прв пат во раце, се стопила од среќа. Таа веднаш почнала да му набројува на малиот Каладин што ќе го научи.
„Кога ќе пораснеш, ќе те научам да трчаш, да одиш и да лазиш. Ќе те научам да скокаш на креветот, да јадеш снег и да одиш по снегот. Ќе те научам како да се движиш брзо на снег, дури и иако е тешко. Тешко е да се трча“, рекла таа додека го држела момчето во раце.
Видеото од декември 2021. година стана вирален хит поради преслаткото ветување на постарата сестра на помалиот брат, а можете да го погледнете подолу.

@theswensonseries That big sister love ♥️ I can’t get over this video of Olivia telling Kaladin what she’s going to teach him when he gets older 🥺😍😂 #bigsister #babybrother ♬ original sound – Natalie Swenson


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Barcelona Gipsy balKan Orchestra (BGKO) во пресрет на премиерното гостување: Подготвуваме изненадување какво што моментот и го заслужува!

До премиерната музичка дружба со Barcelona Gipsy balKan Orchestra (BGKO), остана уште малку, а во пресрет …