Нив МАЖИТЕ никогаш не ги забораваат: Припадничките на овие ТРИ хороскопски знаци се ФАТАЛНИ заводнички

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Според астролозите, овие жени можат да шармираат секого
Ова се жените кои можат да го шармираат мажот засекогаш, па не можат да ги заборават и години откако им завршила врската. Таквите жени се фатални!
Според астролозите, постојат жени кои се фатални за мажите – можат да шармираат речиси секого, а мажите не можат да ги заборават.

Кои се овие 3 фатални жени?


Овен
Жената Овен секогаш го зема она што со право е нејзино и речиси никогаш не вели „не“ кога е сексот во прашање. Кога ќе влезе во соба, мажите дефинитивно веднаш ја забележуваат. Нејзината сексуална енергија и страст кои секогаш ја придружуваат ја прават многу привлечна. Ова е жена која никогаш не ги крие своите чувства. Таа е секогаш подготвена за пакост во кревет, каде што може целосно да се препушти и да проба нешто пикантно. Тоа им останува во сеќавањето на мажите, па секогаш сакаат да и се враќаат. Никогаш не им е досадно со неа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

4-те НАЈСТРАШНИ ПРОРОШТВА НА СТИВЕН ХОКИНГ: На луѓето не им е сеедно кога ќе ги прочитаат бидејќи веќе почнале да се остваруваат

Постои и петто пророштво на Стивен Хокинг, но овој научник верувал дека тоа никогаш нема …