(ВИДЕО+ФОТО) ЖЕНИТЕ „ПАЃААТ“ ВО НЕСВЕСТ КОЛКУ СУМ АТРАКТИВЕН! Никој не може да поверува колку години има овој МАЖ, женскиот пол е луд по него!

Шон Дод (60) е маж од САД на кој очигледно не му недостасува самодоверба. Скромноста не ја смета за доблест, па редовно се снима себеси, а снимките ги објавува на ТикТок и другите социјални мрежи.


„Кажи ми дека не изгледаш како да имаш толку години, кажи ми…“, вели женски глас на видеото додека тој заводливо се насмевнува во камерата.


Во едно од нив тој вели дека изгледа многу помладо за своите 60. години, а жените „паѓаат“ во несвест „колку е убав“.

@ironranger023 Have to bring this back! 🤔😂 #Age #Number #Ha #Silly #Maybe #Yes #No #Joke #NoJoke #Guess #IronRanger023 #TeamPNWRanger #AIA #Giddieup #Funny #Wow #Grey #Man ♬ original sound – Mika McKinney


Многумина не можеле да поверуваат дека тој има толку години.
Ова се дел од коментарите на неговата објава, претежно од жени:

@ironranger023 20 year’s difference! *Please note* This account and AIA_Motivation is my only accounts. All other accounts are scammers! #IronRanger023 #TeamPNWRanger #GenX #Dad #Me #TikTok #Motivation #GiddieUp #Positive #Enjoy #selfcare #Love #Growth #Energy #manifestation #aware #Able #Now #Veteran #RLTW ♬ original sound – Shawn Dodd

„Изгледаш најмалку пет години помладо“, „Ги менувам моите поставки за Tinder на 35-60.“, „Изгледаш одлично! 60 дефинитивно се новите 40.“, „Па, претпоставувам дека сега ми се допаѓаат 60 -годишни мажи“, пренесува Daily Star.

Фото: Принтскрин/Facebook

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТЕСТ ЗА ЛИЧНОСТ на Фројд: Одговорете на осум кратки прашања и дојдете до најдлабоката точка на вашата потсвест

Одговорите нека бидат она на што прво ќе помислите Зигмунд Фројд се смета за татко …