Овие знаци се миленици на ѕвездите: На почетокот на 2023 година ќе им се остварат долгоочекуваните желби

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Почетокот на 2023. година ќе биде особено поволен за овие хороскопски знаци.

Овен
Од почетокот на 2023 година до крајот на април, Овенот ќе има среќа во бизнисот со недвижнини и патувања. Некои припадници на овој знак ќе купат недвижен имот или ќе реновираат дом, додека некои ќе заминат во странство и таму ќе го најдат своето место под сонцето. Од април ве очекува среќа во семејните односи. Осамениот Овен може да запознае сродна душа, додека оние во врска ќе имаат хармоничен однос.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Пуштил музика од „Титаник“, а потоа сфатил кој седел блиску до него во авионот

ПАТУВАЊЕТО со авион може да биде непријатно, а најдобар доказ за тоа е приказната за …