Кому ќе му осамне во 2023 година? На овие знаци им се насмевнува планина од пари!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Среќата ќе им се насмевне, а парите ќе им „паѓааат од небо“.

Терезија
Паричната среќа ги чека Терезиите во првата половина на 2023 година. Најдоброто решение за Терезиите ќе биде инвестирањето во недвижен имот, што ќе донесе најмоќен финансиски принос. До крајот на 2023 година ќе можете да ја остварите првата сериозна добивка и да подготвите отскочна даска за нови трансакции.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Докторите шокирани од промените кај научникот, кој минал три месеци во океанот: Се подмладил 10 години!

Пензионираниот лекар на американската морнарица Џозеф Дитури (55) поминал повеќе од три месеци во капсула …