(ВИДЕО) СЕ ОМАЖИЛА СО НЕЈЗИНИОТ ПОЛУБРАТ И СИТЕ СЕ ВО ШОК! Интернетот гори поради манекенката: Не е нелегално, но е толку погрешно! Ви треба терапија!

Вики Пападакис (22), грчка манекенка и Мет Кјатипис (22), кошаркарски тренер, живеат во Канада и редовно споделуваат детали од својот приватен живот на социјалната мрежа TikTok.
Вљубената двојка ги собрала симпатиите на многумина со своите видеа, и се било совршено и во ред додека Вики неодамна не почнала да признава дека Мет е всушност нејзин полубрат, давајќи им до знаење на сите дека не и е грижа за негативните коментари за кои претпоставувала дека ќе ги примаат.

@vass.iliki Comment 🤚🏻 for a wedding invite! #fyp #foryoupage #stepbro #marriage #husband #boyfriend ♬ Hit chu wit da blick – solvvrr broke again


– Слушнав дека си се омажила со твојот полубрат? – било само едно од многуте прашања кои Вики ги добила и решила да одговори во видеото. Потоа се гледа како Мет си игра со неа, додека над неговата глава стои знак:
– Да, го направив тоа!
Коментарите на ова и бројни слични видеа го покажуваат изненадувањето на луѓето, но и згрозеноста од поврзаноста на парот, прашувајќи се дали ваквата врска е воопшто легална.
„Знам дека тоа што го правиш не е незаконско, но е толку погрешно!“, „И двајцата треба да одите на терапија“, „Што не е во ред со жените?“, се нижеле коментарите.

@vass.iliki 👀 #hotinitmatresschallenge #fyp #foryoupage #dance #stepbro ♬ Hot In It – Tiësto & Charli XCX


Сепак, неколку луѓе излегле во одбрана на парот, потсетувајќи ги другите дека Вики и Мет само пораснале заедно и дека тие не се биолошки брат и сестра.
„Дали сум чуден кога не гледам ништо лошо во ова?“, „Не се крвно поврзани“, напоменуваат следбениците.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Јелена Ѓоковиќ споделила фотографија од Дијана и Новак: Оставила краток и јасен коментар за својата свекрва!

Новак Ѓоковиќ вчера постигна голем спортски успех Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ ја освои десеттата …