(ФОТО) Ќе биде поголем заводник од татко му: Синот на Бали бег баш пораснал, одамна не сте виделе послатка насмевка

Турскиот актер Бурак Озчивит открил дел од атмосферата од семејната куќа во Истанбул, која ја споделува со сопругата Фахрије Евџен и нивниот син Каран.

Момчето е родено на 14. април 2019. година и иако неговите родители не сакаат премногу да го експонираат, повремено ги радуваат своите фанови со негови фотографии.
Згодниот Бали бег едвај чекал да стане татко. Тој бил толку среќен кога слушнал дека ќе добие син што му направил профил на Инстаграм пред да се роди. Верувале или не, малиот Каран веќе има повеќе од 352.000 следбеници.Секој слободен момент на Бурак Озчивит е посветен на неодоливото момче. Во тоа нè увери и глетката од детската соба, каде таткото и синот одлично се забавуваат.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Денис Кралевски од Македонија доби шанса за втор живот благодарение на лекарите од УМБАЛ „Св. Ана“ во Софија

Тимот на д-р Станислав Јорданов од болницата „Св Ана“ во Софија му даде шанса на …