Никогаш не ги слушајте, ќе ги уништат и вашите животи: Овие хороскопски знаци носат катастрофални одлуки

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Едноставно, тие не размислуваат добро дури и ако се соочени со донесување на клучна животна одлука, па често прават грешки за кои подоцна се каат.

Овен
Познат по својата нестрплива природа, Овенот нема време ниту волја да размислува за секој детал. Кога носат одлуки, не се водат од разумот, туку од чувствата и инстинктите. Тие се убедени дека тоа е единствениот правилен начин, а бидејќи не размислуваат за последиците од нивните постапки, тоа често им се удира од глава.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

4-те НАЈСТРАШНИ ПРОРОШТВА НА СТИВЕН ХОКИНГ: На луѓето не им е сеедно кога ќе ги прочитаат бидејќи веќе почнале да се остваруваат

Постои и петто пророштво на Стивен Хокинг, но овој научник верувал дека тоа никогаш нема …