(ФОТО) КАДЕ ИСЧЕЗНА МЕЛАНИЈА ТРАМП: До јавноста дошле шокантни факти за приватниот живот на поранешната прва дама

Единствено за што се грижи е нејзината приватност и нејзиниот син, велат луѓето кои ја познаваат Меланија Трамп
Кога ФБИ во август годинава упаднал во имотот на Доналд Трамп каде што живее со Меланија, сите мислеле дека поранешната прва дама ќе има што да каже. Но, таа и овој пат молчела.
„Зошто би се огласила. Секогаш мислела дека ако молчи, сите скандали едноставно ќе исчезнат“, изјавила во таа прилика личност запознаена со односите со јавноста на Трамп.

This image has an empty alt attribute; its file name is melanija-tramp-denes-1-1-789x1024.jpg
Иако јавноста умира да знае каде е Меланија и со што се занимава откако и заврши мандатот во Белата куќа – одговорот е дека таа се повлече во мирот и тишината на имотот Мар-а-Лаго на Флорида.


Деталите од споменатиот претрес стигнале во јавноста и сите биле изненадени кога дознале дека Меланија има посебна спална соба од онаа на Доналд и дека ги поврзува само заеднички плакар.

Многумина биле шокирани од фактот што Меланија не ја искористила својата популарност по напуштањето на Белата куќа и дека не го продолжила бизнисот што би и овозможил да остане згрижена и по смртта на Доналд. Но, извори блиски до поранешната прва дама велат дека нејзин единствен приоритет се „нејзиниот дом и нејзиниот син“.Нејзиното последно појавување во јавноста беше на погребот на Ивана Трамп, поранешната сопруга на Доналд Трамп. Меланија на збогувањето со поранешната сопруга на сопругот се појави облечена во црно, достоинствена пленела.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Осум здравствени придобивки од ПРЕСТОЈ ВО ТИШИНА: Најдете време за себе

Општо познато е дека бучавата не влијае добро на луѓето, но што е со тишината? …