Со секс против Путин: Масовни оргии на ридот над Киев, 15.000 учесници

Ако дојде до тоа дека Владимир Путин навистина ќе нареди испалување на нуклеарно оружје, доведувајќи го човештвото на работ на масовно уништување, апокалипса, се чини дека некои од нив ќе ги поминат последните часови во секс.
Имено, порталот „The Sun“ објави дека повеќе од 15. илјади Украинци се претплатиле на масовни оргии во случај на притискање на црвеното копче, кои ќе се одржуваат на рид кој се наоѓа во близина на Киев.
Доколку се случи најлошото, организаторите ги повикале заинтересираните да си ги украсат рацете со риги, чисто за да покажат кој е за анален, а кој за орален секс (да не зборуваме за понатамошни можности).
Според Ролф Моват-Ларсен, поранешен шеф на канцеларијата на ЦИА во Москва, светот достигна точка што не е видена од кубанската ракетна криза во 1960-тите.

This image has an empty alt attribute; its file name is zlostorstva-vo-ukraina.jpg
„Би било ужасно неодговорно од страна на западните лидери да ги сфатат заканите на Путин како неактивно ѕвецкање со оружје или фалење. Сигурен сум дека западното раководство сериозно ќе ги сфати тие закани. Нема воена причина Путин да не користи нуклеарно оружје.
Тој не може да користи тактичко нуклеарно оружје на бојното поле за да победи во војна што не може да ја добие со војската. Нуклеарното оружје не зазема територија. Со нуклеарно оружје, се обидувате да се борите со непријател кој не можете да го запрете со ниедно друго оружје. Тоа е опасност“, изјавил поранешниот шеф на московскиот огранок на ЦИА.


Фото: Илустрација

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Јелена Ѓоковиќ споделила фотографија од Дијана и Новак: Оставила краток и јасен коментар за својата свекрва!

Новак Ѓоковиќ вчера постигна голем спортски успех Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ ја освои десеттата …