Мажите родени во ОВИЕ ТРИ знаци се НАЈГОЛЕМИ СЛАБАЦИ: Бегаат од одговорност, се ќе стават на рамениците на жените

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Повеќето жени од посилниот пол очекуваат дека се силни и дека во нивната прегратка се чувствуваат заштитени и сигурни. Сепак, некои хороскопски знаци се едноставно кукавици.

Риби
Мажите родени во знакот Риби се пасивни и неодлучни. Тие се склони кон настинки и често се болни. Овој знак важи за слабак бидејќи сака да ги префрла сите проблеми на женските раменици.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) РЕТКО ПОЗИТИВЕН ПРИМЕР – Познатиот јутјубер MrBeast овозможил 1.000 слепи луѓе да прогледаат, ги снимил нивните реакции

Суперѕвездата на YouTube, Mr Beast, го направил светот подобро место за најмалку 1.000 луѓе, откако …