(ВИДЕО+ФОТО) Најпознатата Тиктокерка заведува со танц, воодушевува со својот раскошен изглед

Се започнало со танц и продолжило во тој ритам.
Ѕвездата на ТикТок и актерката која ја знаеме од филмот „He’s All That“, Адисон Реј (22), се прослави пред неколку години кога на оваа популарна мрежа почна да објавува видеа на кои танцува.


За краток период, Адисон почнаа да ја следат над 88. милиони следбеници, што и обезбеди соработка со познати личности, но и со луксузни брендови.

This image has an empty alt attribute; its file name is adison-602x1024.jpg
„Се чувствувам многу удобно со себе и со своето тело, но очигледно е нешто на што морав да работам. За модата, која е значаен дел од нејзиниот живот, таа рекла дека и е важно „да научи како да се стилизира и да го носи она во што се чувствува добро“, истакнала таа за Elle.


 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


A post shared by Addison Rae (@addisonraee)

За овој портал таа истакнала дека нејзини модели и инспирација се актерките Анџелина Џоли и Моника Белучи, како и манекенката Кејт Мос.
Адисон редовно споделува атрактивни слики на мрежите, а не недостигаат коментари дека изгледа совршено и е навистина убава.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Addison Rae (@addisonraee)

Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТЕСТ ЗА ЛИЧНОСТ на Фројд: Одговорете на осум кратки прашања и дојдете до најдлабоката точка на вашата потсвест

Одговорите нека бидат она на што прво ќе помислите Зигмунд Фројд се смета за татко …