(ВИДЕО) ХИТ НА ИНТЕРНЕТ – Навивач добил шлаканица од девојката откако ја „запросил“ на трибините

На неодамнешниот МЛБ натпревар помеѓу Toronto Blue Jays и Boston Red Socks, се случило необично „запросување“ кое завршило неславно, а видеото стана хит на социјалните мрежи.
На почетокот се изгледало нормално. Момчето клекнало на скалите пред девојката и извадило нешто што изгледало како прстен. Не можела да поверува, но брзо доживеала вистински шок.


Имено, момчето наместо прстен извадил лижавче во форма на прстен и и’ го дал, а таа веднаш му удрила шлаканица и го полила со пијалок.
И’ луѓето околу нив биле збунети и почнале да го критикуваат за потегот, кој очигледно бил непромислена шега.

Фото: Принтскрин/YouTube


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што сака некој да ви порача ако ве БАКНЕ во чело? Погледнете каква ПОРАКА носи овој чин!

Бакнежот во чело често изгледа како многу интимен чин, затоа што некој ви кажува дека …