(ФОТО) Оваа Русинка секогаш засенува каде и да се појави: И’ синоќа беше ѕвезда на вечерта

Распуштената руса коса и неутралната шминка беа хит, а Наташа и овој пат беше ѕвезда на вечерта.
Наташа Поли (37) синоќа присуствуваше на моден настан организиран од „Килијан“ и повторно покажа зошто важи за еден од најуспешните супермодели на денешницата.

This image has an empty alt attribute; its file name is natasa-poli.jpg


Оваа руска манекенка, која повеќе од 60. пати се појави на насловната страница на „Вог“, се одлучи за црн топ фустан кој и беше „залепен“ за телото. Изгледот го потполни со чизми над колена, а надополни со црна бомбер јакна.

View this post on Instagram

A post shared by Natasha Polevshchikova (@natasha.poly_fc)


Да потсетиме, Наташа Поли е родена во Перм во 1985. година. Своето деби во светот на модата го имаше во 2004. година за Емануел Унгаро, а истата година се појави на дури 54. модни ревии во Милано, Париз, Њујорк а францускиот „Вог“ ја прогласи за најбараната манекенка од 2.000.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) МОМЕНТИ КОИ ВРЕДИ ДА СЕ ЗАПОМНАТ – Прекрасните бебиња близнаци се „препознале“ по прв пат, нивните насмевки кажале се!

Иако понекогаш се караме со нашите браќа и сестри, таа љубов е огромна и значи …