(ФОТО) ИСКУСТВО КОЕ НЕМА ДА ГО ЗАБОРАВИ – ЖЕШКИ ПИКАНТЕРИИ ОД КРЕВЕТОТ СО ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ: Актерот открил детали од снимањето на СЕКС-СЦЕНИ! Ништо не е како што изгледа!

Нивото на слава на актерот Рајан Гузман не може да се спореди со таканаречените холивудски личности од А-листата, но тој моментално привлекува големо медиумско внимание. Имено, Гузман открил какви биле неговите искуства во кревет со Џенифер Лопез, една од најубавите жени на светот.
Гузман е најпознат по филмовите „Step Up“ и „Boy Next Door“, а во вториот негова колешка беше латино дивата Џеј Ло. Во тој филм Џенифер и Рајан имаат неколку провокативни секс сцени, а Џенифер глумеше учителка која го привлекува вниманието на тинејџероте од училиште – а со еден се впушта во страсна афера. Секако, тој тип од филмот беше Гузман, а сега открил какво е чувството да се биде со една од најсексапилните жени на светот во кревет.

View this post on Instagram

A post shared by Ryan Guzman (@ryanaguzman)


„Обезбедувањето беше насекаде околу нас. Џенифер носеше посебен материјал што на камерата изгледаше како да и ги допирам интимните делови, иако всушност јас не го правев тоа“, ја започнал својата приказна Гузман и додал дека на крајот се’ изгледало многу секси на екранот, но во реалноста имало професионална атмосфера.


„Дури и кога и ги допирав дојките, мојата рака мораше да биде поставена на специфичен начин. Не гледаа од сите страни, морам да признаам дека бев нервозен“, изјавил Гузман и открил интересен детал од сетот. Наводно, морал да ја врзе „гордоста“ со вратоврска, за да нема непријатни ситуации „надвор од протоколот“ од случајно допирање на згодната пејачка и актерка.


This image has an empty alt attribute; its file name is jenifer-lopez-803x1024.jpg

Рекол и дека тоа му било најнепријатно, бидејќи ужасно се плашел дека ќе добие ерекција од допирање на телото на Џенифер. На крајот заклучил дека таа многу вешто и убедливо ги одиграла секс сцените и дека искуството засекогаш му останало врежано во сеќавањето.

Инаку, Рајан Гузман моментално можеме да го гледаме во тв серијата „911“ на FOX каналот.

Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Редовното консумирање на една намирница може да го намали ризикот од срцеви проблеми

Љубителите на сирење имаат 38. отсто помали шанси да заболат од срцева слабост отколку оние …