(ФОТО) ШОКАНТНА ИСПОВЕД – МОЈОТ РОДЕН ТАТКО МЕ СИЛУВАШЕ ОД ПЕТТАТА ГОДИНА: Шок тврдење на ќерката на познатиот актер! „Нема да молчам повеќе и да гледам како сите му се восхитуваат!“

– Кога видов некои од тие филмови, помислив дека тој е таков и приватно. Како и да е, јас сум ги доживеала сите овие работи и тоа е вистина – изјавила Пола.

This image has an empty alt attribute; its file name is klaus-kinski-kerka-3-757x1024.jpg


Настасја Кински, полусестрата на Полина, со која актерката немала никаков длабок контакт, изјавила дека е горда на неа што проговорила, а кажала и дека Клаус се обидел да ја малтретира и неа. Настасја негирала дека и таа била жртва на сексуално злоставување од страна на нејзиниот татко, но признала дека тој ја малтретирал на други начини и дека еднаш се обидел сексуално да ја нападне, но не успеал.
Пола раскажала и дека го прекинала контактот со нејзиниот татко кога имала 19. години, а кога тој починал ништо не почувствувала.

This image has an empty alt attribute; its file name is nastasja-kinski.jpg


-Кога почина, мајка ми, позната пејачка, ми се јави на телефон и ништо не почувствував. Ниту тага, ниту омраза – рекла таа, но нагласила и дека сака да ги инспирира другите жртви на малтретирање да зборуваат за нивните затворски чувари бидејќи тоа е „како да сте осудени на доживотен затвор“.
Пола е родена во 1952. година во Берлин, а во 2013. година објави книга во која зборува за инцестуозните врски. Нејзината мајка тврдела дека не забележала ништо. Пола е актерка и има три деца со адвокатот Волфганг Хепнер.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Девојка споделила совети за љубовни состаноци: „Ако ги слушнете овие три работи, бегајте што побргу“

Запознавањето и воспоставувањето романтична врска често не е лесно, а една девојка на Тикток објаснила …