(ФОТО) ХИТ ПАПАРАЦО – ЧАРЛ И КАМИЛА ФАТЕНИ ВО КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ: Невидени ГОЛИ ФОТОГРАФИИ од кралот и кралицата! Се опуштиле, не ги интересирале папараците

Членовите на британското кралско семејство ретко се гледаат во костими за капење. Во нивниот случај, тоа значи еднаш на неколку години. Причината се нивните позиции и должности, но и тоа што одморите им се одвиваат далеку од очите на јавноста. Меѓутоа, сегашниот крал Чарлс Трети и сопругата кралица Камила Паркер Боулс паднале во папарацо стапица додека уживаа на егзотичниот Барбадос.
Чарлс и Камила уживале во шармот на Барбадос далеку од Британија и должностите. Телохранителите будно ги следеле, а веројатно и покрај тоа успеале да се опуштат (бидејќи се навикнати).

This image has an empty alt attribute; its file name is carls-i-kamila-na-plaza.jpg


Принцот од Велс, како што тогаш беше титулата на актуелниот крал на Обединетото Кралство, и неговата партнерка го посетија овој егзотичен остров во 2019. година. Нивните фотографии од одмор очекувано привлекоа големо внимание. А да немало телохранители како и фактот дека не секој може да си дозволи одмор на Барбадос, тие двајца изгледаат како секој друг пар.
Не биле баш координирани кога станува збор за костимите за капење, туку секој го носел она што го сака.

This image has an empty alt attribute; its file name is carls-i-kamila-na-plaza-2-765x1024.jpg


Фотографиите на Чарлс и Камила во костими за капење, имајќи предвид колку ретко може да се видат членови на судот во вакви изданија, се исклучително ретки глетки.
Пред неколку години, фотографиите на Кејт Мидлтон од плажа покренаа огромен бум. Додуша, уште позабележителни беа нејзините топлес фотографии кои започнаа вистински скандал. „За чудо“, речиси никогаш не се зборува за тоа.

Извор и фото: kurir.rs


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Потпретседателка која зборува четири јазици: Светот продолжува да коментира за наводната нова девојка на Бред Пит – „Мојот нов дечко“

Иако беше во брак со актерот Пол Весли, јавноста се заинтересира за атрактивната Инес де …