(ВИДЕО) Трик кој ќе ги воодушеви дамите: Идеално решение за неудобни потпетици

Потпетиците често може да предизвикаат проблеми кај жените
Една жена на социјалната мрежа Тик Ток покажала трик со кој секој чевел може да стане удобен.
Се’ што ви треба е една хигиенска влошка, која ќе ја ставите во внатрешноста на штиклите.

@joburtonread


I’ve done this so many times on a night out 💃💃💃💃👠👠👠👠

♬ Ultimate life hacks – Kelly – The Life Bath


– Го направив ова толку многу пати – стои во описот на видеото кое е прегледано над 20. милиони пати.
Девојките биле воодушевени од ова ново сознание, а имало и такви кои се обвинувале себеси што претходно не знаеле за ова.


Фото: Илустрација

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Како брзо да се исушат алиштата во зима? Овие генијални трикови заштедуваат време!

Доколку немате тераса или соба во вашиот стан каде што можете да ги исушите алиштата, …