Владеењето на Терезијата носи подобри денови за 3. хороскопски знаци: До 23.10. ним животот ќе им биде поубав!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
3. хороскопски знаци ги чека среќа за време на владеењето на Терезија! До 22.10. можат да го постигнат она што долго време го посакуваат!
Владеењето на ерезијата започна, Сонцето влезе во овој знак на рамнотежа и сега не учи како да најдеме компромис, да станеме свесни за нашите емоции и да сфатиме дека животот може да биде многу поубав ако го погледнеме од малку попозитивен агол.
Дознајте кои 3. хороскопски знаци очекуваат среќа и подобрување додека Сонцето е во Терезија:

Стрелец
Можете да направите многу додека Сонцето е во Терезија, осветлувајќи го вашиот пат кон подобро утре. Чувствувате дека има уште многу добри околности и дека можете да уживате во ова сложено сценарио. Подготвени сте да заблескате со нов сјај.
Има толку многу креативни решенија што може да биде тешко да се одлучи од каде да се започне! Искреното гледање на она што некогаш ве задржувало може да даде логично решение за трауматичните спомени.
Ненадејните настани може да ја поттикнат вашата потреба да се справите со оваа ситуација и тоа ќе ви даде нова сила и дополнително олеснување што ќе трае во иднина.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) НАМЕСТО ЗАПРОСУВАЊЕ ДОЖИВЕЛА НЕВИДЕНО ПОНИЖУВАЊЕ ПРЕД МИЛИОНИ: „Ако после ова не го оставила, тогаш и го заслужува“

Девојките се научени на романтика, а од друга страна за мажите нема ништо полошо од …