(ВИДЕО) Ова е моментално најгледаната снимка? Ким во претесен фустан повторно предизвика бројни реакции – само да ја видите како ги искачува скалите!

На неодамна одржаната модна недела во Милано, Ким Кардашијан ја претстави колекцијата „Ciao, Kim“ во соработка со Долче и Габана.
Иако нејзиниот изглед за оваа пригода беше пофален од многумина, реалноста беше малку поинаква. Старлетата се одлучила за сребрен фустан кој ја следи линијата на телото, но дури кога протече клипот, можевме да видиме дека Ким всушност не можела да оди.

This image has an empty alt attribute; its file name is kim-kardasian-vo-tesen-fustan-1-jpg.jpg
Фустанот бил толку тесен, што Ким не само што едвај дишела во него, туку буквално скокала!
А кога дошла до поголема пречка – скалите, следела „катастрофа“, па не можела ни да влезе во автомобилот. Видеото го споделила на својата приказна, брзо беше споделено на многу други профили и предизвика бројни реакции…


@steph_shep

I’ll let you caption this ⬇️


♬ Funny Song – Cavendish Music


Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Редовното консумирање на една намирница може да го намали ризикот од срцеви проблеми

Љубителите на сирење имаат 38. отсто помали шанси да заболат од срцева слабост отколку оние …