(ВИДЕО) НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ! ЕВТИН МЕТОД ЗА БОРБА СО ЦЕЛУЛИТ! Два милиони луѓе гледаат и не можат да поверуваат што прави: Вели дека и е СРАМ што тоа го прави вака!

Мелиса, која има 67. години, ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Тикток кога го откри својот уникатен метод за ослободување од целулитот.
– Ќе ви откријам нешто од што веројатно треба да се срамам да ви го покажам, но сепак ќе го сторам тоа. Со доаѓањето на летото целулитот почнува да станува позабележлив, а колку сте постари, јас имам 67. години, толку повеќе го имате – изјавила Мелиса од Тенеси во видеото кое брзо стана вирално и собра повеќе од 2,3 милиони прегледи. .

@msmelissa55 #over60 #over65 #over65style #over50 #over60beauty #maturewomen #over50beauty #over50women #maturebeauty #over60style #over60women #over65club #skincare #over65skincare #skincareroutine #over60skincare #antiaging #cellulite #vacuumingcellulite ♬ original sound – msmelissa55


– Навистина помага да се разбие целулитот. Мислам, навистина се изненадив – рекла таа и предупредила дека овој „третман“ не функционира со обична правосмукалка, која е премногу силна, па предизвикало пукање на капиларите.

@msmelissa55 Cellulite at 67. #cellulite #over65 #over60 #over65style #over50 #over60beauty #maturewomen #over50beauty #over50women #maturebeauty #over60style #over60women #over65club #skincare #over65skincare #over60skincare #skincareroutine #antiaging #vacuumingcellulite ♬ original sound – msmelissa55


„Имам 53. години душо и во споредба со тебе изгледам како да имам 100. години“ „Што и да правиш, се пријавувам да пробам. Изгледаш неверојатно!“, се само дел од коментарите за изгледот на Мелиса.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ – 300 ПРЕЉУБНИЦИ ГИ ОТКРИЛЕ ПОМОЛНИТЕ ТРИКОВИ СИ КОИ ЈА КАМУФЛИРААТ ИЗМАМАТА: ОВИЕ ДВЕ СТРАТЕГИИ НАЈЧЕСТО ГИ КОРИСТАТ! Една е ТЕШКО да се забележи!

Можеби не сте свесни за тоа, но аферите и изневерувањето во врските и браковите се …