(ФОТО) МОНИКА БЕЛУЧИ ВО НАЈТЕСЕН ЦРН ФУСТАН И ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ ПОКАЖАЛО ГОЛЕМО ДЕКОЛТЕ: Никогаш не изгледала послабо!

Моника Белучи (57) се појавиЛА на забавата по ревијата на „Долче и Габана“ и оставила силен впечаток кај сите присутни.
Моника Белучи на ревијата на „Долче и Габана“ се појавила облечена во црн тесен фустан кој достигнувал до под колената. Со овој фустан актерката носела и црни тесни чизми со вртоглави потпетици, а сите коментирале дека Моника никогаш не изгледала послаба.

This image has an empty alt attribute; its file name is monika-beluci-1-1-826x1024.jpg


Поранешната муза на модниот бренд Долче и Габана дошла сама на ревијата, а потоа и на забавата за да го поддржи овој бренд со кој своевремено тесно соработувала. Сега нивното заштитно лице е нејзината ќерка Дева.
Нејзиниот изглед бил проследен од бројни фотографи кои не можеле да одолеат на занесната фигура на популарната актерка.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЖИВОТ ВО ЗАЕДНИЦА – 1.500 луѓе споделиле 12. клучни совети за среќен брак

Разговарајте за сè отворено, особено за она што ве боли… Кога се оженил, американскиот автор …