НИМ ЅВЕЗДИТЕ им се баш наклонети: овие ТРИ знаци ќе бидат НАЈСРЕЌНИ во октомври

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Три знаци ќе доживеат наплив на неверојатна позитивна енергија и среќа во октомври
Според астролозите, октомври на одредени хороскопски знаци им носи голем напредок и успех во повеќе аспекти. Имено, трите припадници на Зодијакот треба да ја искористат претстојната есен на вистински начин, бидејќи ѕвездите ќе им бидат многу поволни.

Лав
Во октомври огнените Лавови ќе можат максимално да се истакнат на полето на кариерата. Вашата работна способност и продуктивност, заедно со активната позиција, ви помагаат во освојувањето нови амбиции. Средината на есента за Лавовите може да биде обележана со достигнувања во кариерата. Можно е да ја добиете посакуваната позиција и да постигнете признание меѓу колегите и претпоставените. Сепак, не го засилувајте премногу вашето его, фокусирајте се на новите обврски.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) РЕТКО ПОЗИТИВЕН ПРИМЕР – Познатиот јутјубер MrBeast овозможил 1.000 слепи луѓе да прогледаат, ги снимил нивните реакции

Суперѕвездата на YouTube, Mr Beast, го направил светот подобро место за најмалку 1.000 луѓе, откако …