5. ЗНАЦИ КОИ ВО 2023. ГОДИНА ЌЕ ДОЖИВЕАТ ДРАМАТИЧНИ ПРОМЕНИ: Желбите на еден знак се остваруваат, а ТИЕ решаваат ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ

Терезија
Терезиите ќе ги почувствуваат првите промени на почетокот на новата година. Ако сте слободни, можеби ќе имате нова љубов. Ако сте во врска, целосно ќе се фокусирате на правење пари. Во лето бидете подготвени сами да си ги решите проблемите.

Јарец
Повеќе од кога било, Јарецот ќе постигне целосна хармонија во 2023. година. Може да се случат значајни настани во животот на вашето семејство. Исто така, постои можност да стекнете стан и да стекнете нов извор на приход.


Риби
2023. година е година на Риби. Тогаш сите семејни проблеми ќе избледат и ќе исчезнат. Ќе имате нови деловни партнери и вистински пријатели. Но, парите не треба да се трошат спонтано.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ШТРУМФОВИ – АМБАСАДОРИ ЗА ЦЕЛИТЕ НА ОДРЖЛИВ РАЗВОЈ НА ЧОВЕШТВОТО ЗАПОЗНАЈТЕ СЕ СО МАЛИТЕ ШТРУМФОВИ – ВО ИСТ ГЕЈТ МОЛ ДО 9ти декември

#MалиШтрумфовиГолемиЦели Штрумфовите кои се во Ист Гејт Мол до 9 Декември, се главните протагонисти во …