(ФОТО) Вака изгледала познатата СЕВЕРИНА пред пластичните операции: Разликата ќе ве изненади!

Популарната пејачка не личи на себе на сликата од младоста
Северина важи за една од најубавите пејачки од овие простори. Неодамна наполни 50. години и изгледа подобро од кога било досега. Таа е мајка на синот Александар, а по породувањето брзо се врати во форма и си го врати претходниот изглед.

This image has an empty alt attribute; its file name is severina-vo-porno-filmot-1.png
На јавната сцена се појави во 90-тите години на минатиот век, но стана популарна во раните 2000-ти. Оттогаш има хит по хит, а ќе остане запаметена по бројните скандали кои ја следеа во текот на нејзината кариера.
Беше со Милан Поповиќ со кој го има синот Александар и раскинаа многу бурно. По него се омажи за многу помладиот Игор Којиќ, синот на познатиот пејач Драган Којиќ Кеба. Се разведе и од него, а се тепаше и со сестрите.

loading...

This image has an empty alt attribute; its file name is severina-so-igor.jpg
Таа ја водеше борбата за старателството над Александар, кога нејзиниот поранешен Милан тврдеше дека пејачката нема доволно време да му посвети на синот поради бројните турнеи.

 


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)


Нејзините песни и изглед ја направија голема ѕвезда, но не секогаш изгледаше како сега. Иако тврди дека имала само операција на носот, сликите од минатото би можеле да го кажат спротивното. Ваше е да просудите.
„Имав операција на носот на 20. години, ме убеди докторот. Не беше грбав или грд. Доаѓа еден дечко кај тебе и ти вели, би сакал малку да ви го поправам носот и јас му дозволив. Застанав на носот, имав проблеми со дишењето после операцијата, не пред тоа. Но, тој е поубав од мојот роден. Што е, е“, изјави еднаш хрватската поп ѕвезда за медиумите.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Била СУПЕРМОДЕЛ во 80-тите, а денес ИЗГЛЕДА УШТЕ ПОДОБРО: Таа е доказ дека жените можат УБАВО ДА СТАРЕАТ

Таа чекореше по модните писти во златната ера на супермоделите, кон крајот на осумдесеттите и …