Ова се трите знаци кои ќе имаат најмногу среќа оваа недела

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
НА ПОЧЕТОКОТ на новата недела ви донесуваме листа на знаци кои ќе имаат најмногу среќа. Некои ќе доживеат љубов, некои одлично ќе се забавуваат, а некои очекуваат поволни околности на финансиски план. Дознајте дали сте еден од среќниците кои ќе бидат фаворизирани од ѕвездите оваа недела.

Девици
Планетарните вибрации им носат подароци на љубов. Паровите ќе ја разбудат романтиката, а слободните ќе постигнат нов флерт. Покрај успехот во љубовта, среќата ќе им се насмевне и финансиски. Ако во последно време се врзани за готовина, промените се на пат. Некои ќе заработат повеќе од моменталната работа, додека некои ќе најдат дополнителен извор на приход преку работа со скратено работно време или давање интелектуални услуги.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НЛО видено во Србија: Неверојатни фотографии направени над Панчево

НЛО е неидентификуван летечки објект кој се нарекува и летечка чинија, потоа секој воздушен објект …