ОВИЕ 4. ЗНАЦИ на есен ги очекува СУДБИНСКАТА ЉУБОВ: Им пристигнува емотивен рај – ако досега немале среќа, сега сигурно ќе се сретнат со СРОДНАТА ДУША

Лав
Лавовите треба да престанат да ги гледаат сите што ќе ги сретнат како предмет на обожување. Ѕвездите ве советуваат да се опуштите и да тргнете во морето на љубовта, а самата судбина ќе ви ја даде вистинската личност. Ова не е далеку, само верувајте дека вашата средба ќе се случи.

Риби
Ќе имате нов поглед на луѓето околу вас, како и поинаква перспектива кога станува збор за љубовта. Можно е да започнете романса со пријател или личност што ја познавате од минатото. Ќе откриете ново лице на оваа личност, ќе имате чувство дека со години имате вистинска личност до вас, а дури сега ја откривате. Ослободете се од вашите стравови, исполнете ја вашата желба со вашите емоции.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што ја одредува СУДБИНАТА на човекот? Десет цитати од познат психолог кои можат да дадат одговор

Познат психолог открива што е тоа што, според него, ја одредува судбината на речиси секој …