ОВИЕ 4. ЗНАЦИ на есен ги очекува СУДБИНСКАТА ЉУБОВ: Им пристигнува емотивен рај – ако досега немале среќа, сега сигурно ќе се сретнат со СРОДНАТА ДУША

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Хороскопот истакнува дека наесен некои знаци од Зодијакот ќе имаат бурен романтичен живот, полн со емоции, страст и убава енергија. Оние кои летото го поминале сами, во текот на есента имаат шанса да се заљубат и да ја запознаат личноста со која сакаат да се впуштат во романтична бајка.
Астролозите истакнуваат кои 3. хороскопски знаци можат да најдат сродна душа наесен:

Терезија
Пресвртната точка ќе дојде на почетокот на септември. Можеби Терезиите ќе ја прекинат врската која им донела само проблеми и разочарувања. Време е да се ослободите од токсичните емотивни обрасци. Сепак, тие нема да бидат долго сами – наесен ќе им се појави нова љубовна искра во срцата.


Скорпија
Скорпиите ќе запознаат некого на забава или прослава. Можно е чувствата да се појават на прв поглед. Ова е некој што можете да го препознаете во толпата, некој што ќе ви го украде срцето по првиот разговор. Предадете се на љубовта.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за понеделник, 30.01.2023: Ве очекува пријатно изненадување. Почестете се со некои убави „ситници“ и добро друштво…

Овен Љубов: Можни се разни конфликти или недоразбирања, се чини дека саканата личност не го …